Instruktorzy

Łukasz Kosiński
TANIEC TOWARZYSKI
Założyciel Szkoły Tańca FLASH. Wicemistrz Polski w stylu latynoamerykańskim. Posiada 15 letnie doświadczenie jako Instruktor.

Edyta Osińska
COMMERCIAL
TANIEC NOWOCZESNY
Instruktor tańca oraz choreograf. Specjalizuje się w stylu commercial oraz taniec nowoczesny. Posiada wieloletnie doświadczenie jako Instruktor.
Małgorzata Wołkow Wojacik
LATIN - MŁODSZE DZIECI
Wicemistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich. Finalistka Mistrzostw Polski i półfinalistka turniejów rangi WDSF OPEN.
Wiktoria Madej
HIP-HOP
Instruktor tańca. Specjalizuje się w stylu hip-hop. Dotychczas należy do formacji East Side Crew Fam w kategorii Formacje Adults. Posiada wieloletnie doświadczenie jako Instruktor.
Sofiyka Stojanovska
TANIEC NOWOCZESNY
Instruktor tańca i choreograf. Specjalizuje się w tańcu nowoczesnym. Posiada wieloletnie doświadczenie jako Instruktor tańca dla dzieci i dorosłych.
Anastasiia Saliukova
TANIEC WSPÓŁCZESNY
HIP-HOP
BALET
Instruktor tańca i choreograf. Specjalizuje się w tańcu współczesnym, hip-hop i balet. Posiada wieloletnie doświadczenie jako Instruktor.
Karol Śledź
STANDARD
Międzynarodowy tancerz klasy S. 5-krotny Mistrz Polski, 2-vice Mistrz Świata do 21 lat, finalista turnieju Eastern United States Dancesport Championships w Bostonie.