Nasza szkoła

Szkoła FLASH to nowoczesna szkoła tańca, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszych klientów. Zajęcia i cały program nauki tańca stworzyliśmy w oparciu o nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, a także wytyczne Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Nasze lekcje tańca są prowadzone dla dzieci w wieku przedszkolnym – od 3 do 6 roku życia, wczesnoszkolnym - od kl. 0 do kl. 3 i szkolnym - powyżej 4 klasy szkoły podstawowej. Zajęcia taneczne prowadzimy na terenie placówek edukacyjnych tj. szkoły i przedszkola, dzięki czemu odciążamy Rodziców w konieczności dowozu dzieci na zajęcia. Grupy Sportowe prowadzone są w Ośrodkach Kultury.

Założycielem szkoły jest Łukasz Kosiński, finalista Mistrzostw Polski, którego radość z pracy z dziećmi i dorosłymi pchnęła do stworzenia własnej szkoły tańca. Z biegiem lat staliśmy się organizatorami Turniejów Tańca Sportowego i Letnich Obozów Tanecznych.

Jako instruktorzy staramy się wypośrodkować między dyscypliną i zabawą, tak aby uczniowie cieszyli się samym procesem nauki tańca, ucząc się przy tym samozaparcia, pewności siebie i czerpania radości z każdego ruchu.