Zajęcia dla dzieci 3-6 lat

Szkoła Tańca FLASH ma przyjemność zaprosić wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym na całoroczne zajęcia taneczne. Lekcje tańca odbywają się najczęściej w przedszkolu Państwa dziecka.

W przypadku najmłodszych tancerzy całe zajęcia opierają się na wprowadzeniu dzieci w świat muzyki, rytmu i koordynacji ciała. Wszystko to jest przeplatane zabawą, żartami i grami, tak aby utrzymać możliwie jak największa koncentrację dzieci w najważniejszych momentach zajęć. Prowadzone gry i zabawy uaktywniają wyobraźnię dzieci, pomagają dzieciom lepiej panować nad ich ciałami, a przede wszystkim rozbudzają w nich chęć do tańca. Natomiast nauka konkretnych tańców ośmiela dzieci, uczy współpracy w grupie, rozwijają umiejętności zapamiętywania nowych rzeczy i uwalnia nadmiar energii.

Dzieci w zależności od grupy wiekowej uczą się takich tańców jak: Samba, Cha-cha, Walc angielski, Zorba, Taniec Irlandzki, Belgijka, Poleczka, Disco Literki, Gangan Style i wielu innych.