Zajęcia dla dzieci 6+ lat

Szkoła Tańca FLASH ma przyjemność zaprosić wszystkich uczniów szkół podstawowych na całoroczne na całoroczne zajęcia taneczne. Zajęcia odbywają się najczęściej w szkole Państwa dziecka.

W przypadku dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym lekcje tańca są prowadzone w sposób ciekawy, zachęcający dzieci w zagłębienie się w świat tańca. Prace z dziećmi ułatwiają nam sprawdzone gry i zabawy, które pomagają dzieciom szybciej zapanować nad ich ciałami. Podejście na zasadach partnerskich do naszych uczniów ułatwia nam kształtowanie w nich odpowiednich postaw. Nauka konkretnych Tańców Towarzyskich i Nowoczesnych pozytywnie wpływa na rozwój procesu zapamiętywania, ośmiela dzieci do rówieśników, ukierunkowuje nadmiar energii. Lekcje tańca wzmacniają charakter dzieci, kształtują samodyscyplinę, a także uczą współpracy.

Dzieci będą uczyć się:
- tańców towarzyskich: cha-cha, samba, walc angielski, jive;
- tańców nowoczesnych: disco, elementy jazzu i hip-hop;

Wszystkie dzieci będą demonstrować swoje umiejętności na Turniejach Tańca Sportowego oraz pokazach okolicznościowych. W miarę robienia postępów będą awansowały do grup zaawansowanych, a także brały udział w Turniejach Ogólnopolskich.